Psychoterapia Integratywna systemowa Kraków

tel.: 530 22 32 42
Zarezerwuj Konsultację | Psychoterapię grupową | Warsztaty tematyczne

Psychoterapia indywidualna

--- Sesje indywidualne ---

Wielokrotnie widziałem na twarzach moich pacjentów / klientów radość gdy odkrywali, że psychoterapia bardziej przypomina przygodę niż przykry obowiązek.

Termin: termin dostępności w kolejnym kroku
Cena od: 170 PLN

Psychoterapia indywidualna

Sesje indywidualne

Witam Cię serdecznie. Skoro się tutaj spotykamy to znaczy, że coś w Twoim życiu nie działa jak powinno lub też nie masz pewności czy tego typu niewygoda jest czymś co należy zaakceptować i dać se spokój z psychoterapią. W takim razie proponuję abyś przede wszystkim zmienił(a) sposób rozumienia myślenia o terapii z prześladowczego na przyjazny. Psychoterapia naprawdę może być przygodą choć faktycznie pojawić się tam może metaforyczna krew i prawdziwy pot i łzy :). Nasze spotkanie, czy tego chcesz czy nie, rozpocząć się musi od małego kredytu zaufania. Następnie krok po kroku będziesz mi ufał(a) nieco mocniej i w ten sposób zbudujemy relację, która pozwoli Ci zawierzyć mi Twoje tajemnice.

Wybierz zakładkę:

Psychoterapia indywidualna

Witam Cię serdecznie. Skoro się tutaj spotykamy to znaczy, że coś w Twoim życiu nie działa jak powinno lub też nie masz pewności czy tego typu niewygoda jest czymś co należy zaakceptować i dać se spokój z psychoterapią. W takim razie proponuję abyś przede wszystkim zmienił(a) sposób rozumienia myślenia o terapii z prześladowczego na przyjazny. Psychoterapia naprawdę może być przygodą choć faktycznie pojawić się tam może metaforyczna krew i prawdziwy pot i łzy :). Nasze spotkanie, czy tego chcesz czy nie, rozpocząć się musi od małego kredytu zaufania. Następnie krok po kroku będziesz mi ufał(a) nieco mocniej i w ten sposób zbudujemy relację, która pozwoli Ci zawierzyć mi Twoje tajemnice. Przyniesiona do gabinetu „treść” decyduje o czasie trwania procesu terapeutycznego. Oprócz sytuacji szczególnych możemy mówić o terapii krótkoterminowej lub długoterminowej. Psychoterapia krótkoterminowa pomaga w konkretnej sytuacji kryzysowej, takiej jak utrata bliskiej osoby, nagła choroba czy pilna konieczność podjęcia ważnej decyzji życiowej. Taka forma terapii ma z góry ustalony termin zakończenia. Składa się od kilku do kilkunastu spotkań (na ogół nie więcej niż 20). Psychoterapia długoterminowa to praca nastawiona na szersze i głębsze poznanie i zrozumienie siebie (swoich uczuć, myśli, zachowań w różnych sytuacjach i wobec różnych ludzi, a także wobec siebie samego), co pozwala na przemianę funkcjonowania w życiu. Nie ma z góry ustalonego terminu zakończenia takiej terapii, trwa ona aż obie strony uznają, że nastąpiły oczekiwane zmiany.

Lokalizacja: Ul. Wrocławska 8/2 --> druga klatka od lewej strony budynku. Aby wejść do budynku skorzystaj z domofonu

 • PRZYJEŻDŻASZ SAMOCHODEM? Lokal znajduje się w strefie płatnego parkowania. Jeśli będziesz miał kłopot z zaparkowaniem polecam poszukanie miejsca do parkowania na pobliskiej ulicy Odrowąża. Dla miłośników technologii przypominam o istnieniu aplikacji SkyCash - pozwoli Ci ona łatwo opłacać parking z poziomu Twojego smartfona. CHCESZ ZAPARKOWAĆ BEZPŁATNIE? --> idąc od Nowego Kleparza ulicą Prądnicką w kierunku wiaduktu kolejowego dojdziesz do nieformalnego miejsca parkingowego po prawej stronie ulicy (tuż przed wiaduktem, pod mostem tramwajowym). Miejsce trudno przeoczyć gdyż parkuje tam wielu miłośników nieodpłatnego parkowania. Spacer od tego miejsca do gabinetu zajmie Ci około 5 minut.
 • PRZYJEŻDŻASZ KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ?  Lokal znajduje się w pobliżu przystanku linii 130, przystanku tramwajowego i autobusowego Nowy Kleparz i przystanku tramwajowego Dworzec Towarowy.
Chcesz przenocować w Krakowie w dniu Twojej sesji? Współpracujemy z firmą KrakowHomes zajmujacą się wynajmem krótkoterminowym. Znajdziesz ją pod adresem: www.krakowhomes.com | Chcesz taniej? Dysponujemy pokojem noclegowym w lokalu w którym odbywa się grupa psychoterapeutyczna. Zapytaj o szczegóły jeśli jesteś zainteresowany.
Sala przeznaczona na pracę grupową sąsiaduje z tarasem, kuchnią, pokojem i sypialnią.
 • Sala do pracy grupowej - komfortowa ze względu na przestronność, wystrój, obecność mediów używanych podczas warsztatów: rzutnik multimedialny, nagłośnienie, TV
 • Taras i ogród - usytuowany za budynkiem i dostępny bezpośrednio z sali terapeutycznej. Prywatność zapewniona dzięki wysokim murom, bujnej roślinności. Meble ogrodowe, namiot, fontanna tworzą klimat do przyjemnego spędzenia czasu w przerwie na kawę, papierosa itp.
 • Kuchnia  - w pełni funkcjonalna kuchnia pozwala uczestnikom na przygotowanie kawy, herbaty lub na organizację większego wydarzenia grupowego wymagającego skorzystania z zasobów kuchni.
 • Dodatkowy pokój - pełni różne funkcje - np. związane z podziałem grupy na 2 podgrupy celem realizacji wybranego celu.
 • Sypialnia - stwarza możliwość przenocowania dla osób, które mogą mieć taką potrzebę.

SESJE W JĘZYKU POLSKIM

 • Pierwsza konsultacja: (50 minut) - 130 PLN
 • Każda kolejna sesja:  (50 minut) -  130 PLN
SESJE W JĘZYKU ANGIELSKIM
 • Pierwsza konsultacja: (50 minut) - 150 PLN
 • Każda kolejna sesja:  (50 minut) -  150 PLN

ODWOŁYWANIE SESJI

Prosimy o odwoływanie spotkań najpóźniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem. Brak odwołania lub zbyt późne odwołanie wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów spotkania

ODWOŁYWANIE SESJI SKUTECZNE / BEZKOSZTOWE odwoływanie sesji powinno nastąpić zgodnie z poniższymi zasadami. Sesja odwołana skutecznie zostaje przeniesiona na kolejny tydzień. Ewentualnie, klient może podjąć próbę ustalenia z terapeutą alternatywnego terminu sesji w tygodniu na który przypada sesja odwołana.
 • najpóźniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem w formie SMS
 • na 48 godzin przed spotkaniem za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 • na 14 dni w okresie między czerwcem a sierpniem
  W sytuacji gdy odwoływanie sesji jest nadmiarowe terapeuta wprowadzić może do kontraktu  dodatkowe zasady określające sposób współpracy.

Opinie Pacjentów