Psychoterapia Integratywna systemowa Kraków

tel.: 530 22 32 42
Zarezerwuj Konsultację | Psychoterapię grupową | Warsztaty tematyczne

Online Psychotherapy in English

Termin: termin dostępności w kolejnym kroku
Cena od: 200 PLN

Online Psychotherapy in English

Sesje indywidualne

Wybierz zakładkę:

Opis
Rezerwacja i finanse

Online Psychotherapy in English

Psychoterapia Online / Online Psychotherapy

W odpowiedzi na liczne zapytania uruchamiam dla Państwa możliwość korzystania z psychoterapii za pomocą komunikatora Skype.

Usługa świadczona jest w języku polskim i angielskim. Sesje on-line przeznaczone są w szczególności dla osób, które mają trudności w skorzystaniu ze stacjonarnej pomocy psychoterapeutycznej z racji miejsca zamieszkania (np. mieszkają za granicą, a chciałby skorzystać z terapii po polsku, są obcokrajowcami dla których sesja z polskim psychoterapeutą ma uzasadnienie ekonomiczne lub mieszkają w kraju z dala od dużych ośrodków), albo też z innych przyczyn nie mogą dotrzeć do psychoterapeuty.

Psychoterapia prowadzona jest przez Skype / Zoom lub inny komunikator . Aby była ona możliwa trzeba dysponować odpowiednio szybkim łączem internetowym, kamerą oraz słuchawkami. Czas trwania sesji wynosi ok. 50 min. Psychoterapy Krakow.

 

Sesje online opłacane są z miesięcznym lub dłuższym wyprzedzeniem czasowym uwzględniając sumę wszystkich sesji w zarezerwowanym okresie czasowym (np. 4 sesje w miesiącu).  W praktyce będzie to zazwyczaj płatność za 4 sesje planowane w kolejnym miesiącu.

SESJE W JĘZYKU POLSKIM

 
  • Pierwsza konsultacja: (50 minut) - 150 PLN
  • Każda kolejna sesja:  (50 minut) -  150 PLN

SESJE W JĘZYKU ANGIELSKIM

  • Pierwsza konsultacja: (50 minut) - 200 PLN
  • Każda kolejna sesja:  (50 minut) -  200 PLN

ODWOŁYWANIE SESJI

SKUTECZNE / BEZKOSZTOWE odwoływanie spotkań musi nastąpić zgodnie z poniższymi zasadami:
  • najpóźniej na 24 godziny przed umówionym spotkaniem w formie SMS
  • na 48 godzin przed spotkaniem za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  • na 14 dni w okresie między czerwcem a sierpniem
Sesja odwołana skutecznie zostaje przeniesiona na kolejny tydzień. Ewentualnie, klient może podjąć próbę ustalenia z terapeutą alternatywnego terminu sesji w tygodniu na który przypada sesja odwołana. Brak odwołania lub zbyt późne odwołanie wiąże się z koniecznością poniesienia kosztów spotkania. Zdarza się, że odstępuję od powyższych zasad w sytuacjach nagłej choroby lub innego wydarzenia losowego. W sytuacji gdy odwoływanie sesji jest według terapeuty nadmiarowe, mogą zostać wprowadzone do kontraktu  dodatkowe zasady określające sposób współpracy.
Sesje online opłacane są z wyprzedzeniem czasowym (np. 4 sesje płatne z góry). W sytuacji gdy pacjent / klient rezygnuje z psychoterapii w trakcie okresu, który został opłacony i niewykorzystany, środki nie zostaną zwrócone a klientowi w dalszym ciągu przysługuje prawo do wykorzystania tych środków poprzez odbycie niewykorzystanych spotkań. Jeśli termin, który przysługiwał pacjentowi został zajęty przez innego pacjenta, może zaistnieć potrzeba wejścia na listę osób oczekujących na zwolnienie terminu, który będzie odpowiadał pacjentowi.